Produkcja - Meble
Menu
Aktualności
NOWE MODELE

Wybrane modele sof i foteli Chesterfield można obejrzeć w naszym salonie wystawowym.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia terminu spotkania.

Handmade in England

Wszystkie oferowane przez nas meble wykonane są ręcznie w Wielkiej Brytanii.

Polecamy
www.artconsult.pl
www.bms-pl.de
www.bcc.org.pl

Produkcja
ProdukcjaOferowane przez nas fotele i sofy wytwarzane są ręcznie przez doświadczonych brytyjskich rzemieślników. Do produkcji używane są wyłącznie najlepsze materiały, spełniające wymagania surowych norm jakości i bezpieczeństwa.

Ramy drewniane


Ramy wykonane są z wysortowanego, odpowiednio wysuszonego, twardego drewna liściastego /buk, dąb/. Elementy konstrukcyjne wzmacniane są narożnikami i poprzeczkami. Cała rama wykonana jest tak, aby zapewnić trwałość i stabilność mebla przez wiele lat.

Ramy drewniane
Guziki, gwoździe ozdobne
Guziki, gwoździe ozdobne

Odpowiednio dobrane guziki i gwoździe ozdobne /ćwieki/ nadają meblom chesterfield niepowtarzalny wygląd i charakter - są wyróżniajacym szczegółem świadczącym o szlachetności i solidności. Sposób montażu guzików i ćwieków zapewnia ich stabilność i trwałość. Każdy z ozdobnych gwoździ /ćwieków/ mocowany jest pojedyńczo.

Pianki

Bezpieczeństwo jest tak samo istotne jak komfort. Pianki używane do produkcji spełniają brytyjskie normy bezpieczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej.
Do wykonania poszczególnych elementów dobierane są pianki o odpowiedniej gęstości i sprężystości, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

Pianki
włókna
włókna

 

Włóknina używana do wypełniania poduszek i siedzisk również spełnia restrykcyjne normy bezpieczeństwa i jakości.
Stosowany materiał gwarantuje odpowiedni wygląd mebli w miarę upływu czasu.

© 2007 Chesterfield - Meble skórzane Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Polecamy: Artconsult - galeria sztuki, BMS - doradztwo eksportowe, Unipol hurtownia - wykładziny - Warszawa. Amtex - Drukarnia, druk wielkoformatowy.